Единственный конкурс в котором призы получают голосующие, а не участники! ИНТЕРЕСНО?

Стоматологический портал для врачей и пациентов

Школа Анатомічного моделювання

Відчуття гармонії та краси є ключовими моментами в моєму сприйнятті світу. Бажання наслідувати і відтворювати досконале стимулює мій особистий розвиток. Чим вище воно, тим якісніше стає повсякденна робота. Естетичні стандарти, що підвищуються з кожним днем, стимулюють нас розширювати свій кругозір і вдосконалюватися в різних напрямках.

Школа Анатомічного Моделювання створена мною для того, щоб передати свій досвід та уміння, допомогти молодим та уже практикуючим спеціалістам в їхній щоденній роботі, глибше зрозуміти морфологічні особливості зубів та вміти їх відтворити. Спеціально для навчання мною були розроблені та виготовлені авторські гіпсові навчальні моделі збільшеного розміру, які на даний час уже можна зустріти у багатьох лабораторіях. Адже уже понад 500 спеціалістів пройшло курс по анатомії верхніх фронтальних зубів, який проводився в різних містах України.

Моделі є унікальні. Крім збільшеного розміру, передбачено комплект препарованих зубів, на яких, власне, і відбувається моделювання. Робота на таких моделях проводиться воском, і є передумовою для успішного володіння формою при роботі з керамікою. А збільшений розмір допомагає зрозуміти, побачити та відтворити всі анатомічні особливості, які є менш помітні, але дуже важливі, в реальному розмірі.

Информация
Продукция
Фото
Видео
Статьи
Новости
Школа Анатомічного моделювання
27.01.2019 17:32 - Обучение
Школа Анатомічного моделювання
03.02.2019 19:05 - Обучение
Ревчук Христина
Ревчук Христина
улица Гната Хоткевича, 44А, ReVision.Lab, Ивано-Франковск, Ивано-Франковская область, Украина
Мероприятие:

Морфологія зубів верхньої фронтальної групи в трьох основних формах

10.11.2018 в 09:00
266 EUR 2

Курс розрахований на спеціалістів, які в щоденній практиці займаються відновленням фронтальних зубів непрямими та прямими реставраціями.

Контакты - Украина
+38(097) 6683036
улица Гната Хоткевича, 44А, Ивано-Франковск, Ивано-Франковская область, Украина