Zircon (мультилеер) полная анатомия - при изготовлении по STL файлу

Стоматологический портал для врачей и пациентов

Філіппо Граціані
Філіппо Граціані
Коркуд Демирель
Коркуд Демирель
Юдіна Наталія
Юдіна Наталія
Анас Ельхаратхі
Анас Ельхаратхі
Білоклицька Галина
Білоклицька Галина
Савичук Наталія
Савичук Наталія
Мазур Ірина
Мазур Ірина
Чумакова Юлія
Чумакова Юлія
Петрушанко Тетяна
Петрушанко Тетяна
Дерейко Лариса
Дерейко Лариса
Годована Олеся
Годована Олеся
Дахно Лариса
Дахно Лариса
Копчак Андрій
Копчак Андрій
Гулюк Анатолій
Гулюк Анатолій
Неспрядько Валерій
Неспрядько Валерій
Іванова Тетяна
Іванова Тетяна
Коленко Юлія
Коленко Юлія
Леоненко Павло Вікторович
Леоненко Павло Вікторович
Попович Іван
Попович Іван
Леоненко Галина
Леоненко Галина
Бургонський Валерій
Бургонський Валерій
Новая дата мероприятия уточняется
от 56 EUR
НМАПО & ВГО & АЛПУ
Подписаться на следующее
улица Владимирская, 55, Киев, Украина (Национальная академия наук Украины)
Мероприятие:

МІЖНАРОДНОА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «Інноваційні підходи до лікування захворювань пародонта: від Perio- до Impla-»

29.03.2018 в 09:00
от 56 EUR

Інноваційні підходи до лікування захворювань пародонта: від Perio- до Impla-

МІЖНАРОДНОА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «Інноваційні підходи до лікування захворювань пародонта: від Perio- до Impla-»

Дата проведения : 29.03.2018 с 09:00 до 20:00

Філіппо Граціані, Коркуд Демирель , Юдіна Наталія, Анас Ельхаратхі, Білоклицька Галина, Савичук Наталія, Мазур Ірина, Чумакова Юлія, Петрушанко Тетяна, Дерейко Лариса, Годована Олеся, Дахно Лариса, Копчак Андрій, Гулюк Анатолій, Неспрядько Валерій, Іванова Тетяна, Коленко Юлія, Леоненко Павло Вікторович, Попович Іван, Леоненко Галина, Бургонський Валерій

Мероприятие завершилось , укажите свой e-mail , мы оповестим Вас о следующей дате этого мероприятия
Шановні колеги – друзі та однодумці
Асоціації лікарів – пародонтологів України!

Дорогі колеги! Асоціація лікарів-пародонтологів України запрошує Вас взяти участь у міжнародній науково-практичній конференції: Інноваційні підходи до лікування захворювань пародонта: від Perio-до Impla-.

У програмі конференції - доповіді провідних фахівців Європи та України!!!

Вперше в роботі нашої конференції візьме участь член виконавчого комітету EFP, елект-президент EFP - професор Філіппо Граціані (Піза, Італія)!!!

Серед гостей друзі нашої АЛПУ, які неодноразово виступали з доповідями у нас - відомі в Європі професора - паст-президент EFP, професор Коркуд Демірель (Стамбул, Туреччина), Наталія Юдіна (Мінськ, Білорусь)!!!

Конференція внесена до Реєстру з’їздів та науково-практичних конференцій, які затверджені МОЗ України.

По закінченню конференції учасники отримують сертифікат.

У програмі заходу будуть приймати участь ведучі фахівці Європи та України в області пародонтології, рентгенології, регенеративних технологій, що використовуються в сучасній медицині.


НАШІ ГОСТІ

Проф. Філіппо Граціані(Італія)

DDS, MClinDent (Perio), доктор філософії

Посади:
• доцент кафедри пародонтології, університет Пізи,
• почесний професор, Гонконгський університет,

Наукові ступені:
• 1998: доктор стоматології (Cum Laude),
• 2001: доктор філософії у хірургічній стоматології та щелепно-лицевій хірургії,
• 2004: спеціалізація "Пародонтологія", Eastman Dental Institute, UCL,
• 2008: магістр «Клінічні дослідження»,
• 2010: спеціалізація "Хірургічна стоматологія" (Cum Laude).

Дослідження, нагороди та публікації:
• Автор понад 60 статей у міжнародних журналах,
• h-коефіцієнт: 19; IF> 100,
• 2005: 2-а премія за дослідження EFP,
• 2013: Robinson Award - Американська Академія Пародонтології,
• Премія Жаккарта за клінічні дослідження – EFP,
• 2017: HM Goldman Prize - Італійське Товариство Пародонтології
• Рецензент численних наукових журналів,
•Член редакційної колегії журналу "Journal of Clinical Periodontology",
• Асоціативний редактор Minerva Stomatologica,
• Дослідницька діяльність зосереджена на пародонтальному хірургічному лікуванні та на періомедицині.

Клінічна діяльність:
• Координатор проекту "Пародонтологія, галітоз та пародонтальна медицина" університетської лікарні Пізи (www.periomed.org),
• Засновник Центру стоматологічної гігієни та пародонтології, де має приватну практику з пародонтології (www.cidep.it),

Наукові товариства:
• President Elect 2019 EFP,
• Член Виконавчого Комітету – EFP,
• Колишній Генеральний секретар Італійського Товариства Пародонтології та Імплантології,
• Делегат EFP Італійського Товариства Пародонтології та Імплантології,
• Координатор Європейського дня здоров'я ясен 2017,
• Координатор EFP Alumni.

Консервативне пародонтальне лікування (Проф. Філіппо Граціані)

Хірургічне очищення пародонтальних дефектів та раніше забрудненої поверхні коренів зубів може відновити здоров'я пародонту при чіткому контролі зубної бляшки. Проте різноманітні хірургічні методики пропагували лікувати пародонтальні дефекти консервативно. Дійсно, консервативна хірургія (КХ) складається з ряду різних хірургічних процедур, спрямованих на отримання доступу до поверхні кореня для видалення залишків нальоту/каменю без активного видалення кістки і найчастіше без резекції м'яких тканин. Серед цих методів існує чотири групи різних видів лоскутів: відкритий лоскут, мінімально резективний лоскут, лоскут зі збереженням сосочків та тільки буккальні/лінгвальні лоскути. Технічні аспекти можуть суттєво відрізнятися між цими видами лоскутів. Історично лоскути для доступу відносились до технік з найменш складним технічним підходом. Незважаючи на це, найновіші види лоскутів включають в себе деякі елементи дизайну та мануальну майстерність, які були частиною технічної спадщини відновлювальних хірургічних методів і можуть бути складними для клініциста. Належна оцінка ефективності важка, оскільки клініцист спирається на історичний досвід, який часто включає різні типи дефектів у одну групу, а також дизайн досліджень, які визначають клінічну придатність. Крім того, незважаючи на публікацію кількох систематичних оглядів та мета аналізу, що оцінюють регенеративну терапію, систематична оцінка КХ все ще відсутня. Ця інформація може бути корисною для клініцистів, оскільки КХ є технікою, що має вигідне співвідношення вартості та користі, часто використовується в клінічній практиці, і регенеративна/резективна хірургія не завжди може бути показана та / або бути методом вибора при лікуванні дефектів пародонту. Тому будуть показані результати різноманітних мета-аналітичних підходів для внутрішньокісткових, надкісткових та фракаційних дефектів. Більше того, КХ може показати суттєві результати з точки зору первинних показників, таких як зменшення рухомості зуба. Тим не менш, потенційний ефект від хірургічного лікування та його вплив на стан пацієнта, такий як пов'язана зі станом здоров'я якість життя, показав, що додаткові переваги хірургічного лікування після патогенної терапії мають бути обговорені.

Kоркуд Демірель (Туреччина)

д. мед. н., професор, працює на кафедрі пародонтології факультету стоматології Стамбульського університету, має приватну практику. Є членом Турецької спілки пародонтологів, Американської академії пародонтології, Європейської академії остеоінтеграції. Президент Європейської федерації пародонтологів (EFP) – 2010-2011 рр., Голова комітету післядипломної освіти EFP.

Рецесії ясен: від етіології до лікування.

Рецесія ясен визначається як зміщення краю м'яких тканин апікально до цементно-емалевого з'єднання і може уражати окремі або множинні кореневі поверхні. Це може бути результатом різних сприятливих анатомічних особливостей, таких як тонкий біотип ясен, буккальне розташування зубів, недостатня кількість кератинізованих ясен або пов'язані з пацієнтом фактори, такі як надмірне чищення зубів чи хронічне запалення ясен.
Було запропоновано декілька хірургічних технік для лікування поодиноких та множинних рецесій ясен. Кінцевою метою цих методів пластики пародонту є отримання повного покриття коренів з оптимальною естетикою. Широко було продемонстровано, що в поодиноких рецесіях по Міллеру I та II класів, повне покриття коренів можна спрогнозовано отримати за допомогою різних технік. З іншого боку, охоплення множинних сусідніх рецесій ясен, здається, не є таким же передбачуваним, оскільки в таких випадках фактори, такі як більш деваскуляризована поверхня, бідніше кровопостачання, відмінності глибини рецесії та положення зубів роблять післяопераційне зцілення складнішим.

Майстер – клас : «Вільний ясеневий лоскут та сполучнотканинний лоскут» программа майстер – класу

Наталія Юдіна (Білорусь)

д. мед. н., професор, завідуюча кафедрою загальної стоматології Білоруської медичної академії післядипломної освіти. Член міжнародної організації (IADR, FDI, EPDMA). Автор та співавтор більше 300 друкованих робіт, 6 монографій.

Прогнозування захворювань пародонта.

Можливості ранньої діагностики і прогнозування захворювань пародонта. Історична довідка. Базові підходи. Системи оцінки. Комп’ютерні програми. Предиктори і маркери, клінічні індикатори. Прогностична цінність факторів ризику захворювань пародонта. Клінічне застосування інструментів оцінки ризику. Сучасні стратегії профілактики і лікування захворювань пародонта, вплив на прогноз розвитку і перебігу патології.


Анас Ельхаратхі (Лівія)

Бакалавр за фахом стоматологія (Університет Фарос в Александрії, Єгипет), магістр за фахом терапевтична стоматологія (НМАПО імені П.Л. Шупика, Україна), лектор Університету Бенгазі і Лівійського міжнародного медичного університету, член Міжнародного конгресу імплантологів США, Американської асоціації естетичної стоматології, ВГО «Асоціація лікарів пародонтологів України».


Поліпшення результатів зубного імплантату в естетичній зоні шляхом трансплантації м'яких тканин (Анас Ельхаратхі, Ала Даррат)

Справжнім успіхом в імплантології, як і раніше, залишається досягнення стабільного довгострокового естетичного результату, включаючи неушкоджений середнє-буккальний профіль м'яких тканин і ясеневий сосочок. Недостатні розміри м'яких тканин можуть привести до естетичних і функціональних ускладнень, включаючи гігієнічні проблеми, візуальні невідповідності, фонетичні перешкоди і можливу майбутню рецесію тканин. Таким чином, успіх реабілітації імплантату в естетичній зоні в значній мірі залежить від збереження або збільшення періімплантних м'яких тканин за допомогою хірургічних процедур.

У конференції беруть участь

Галина Білоклицька (Україна)

д. мед. н., професор, завідувач кафедри терапевтичної стоматології ІС НМАПО імені П. Л. Шупика, Заслужений діяч науки і техніки України, лікар-стоматолог вищої кваліфікаційної категорії. Президент ВГО «Асоціація лікарів-пародонтологів України», член правління ГО «Асоціація стоматологів України», асоціативний член Європейської федерації пародонтологів. Автор і співавтор понад 370 наукових праць, серед яких 8 підручників і навчальних посібників, 3 авторських свідоцтва, 31 патент. Під керівництвом Г.Ф. Білоклицької захищено 16 кандидатських і 1 докторська дисертація, виконується 6 кандидатських і 2 докторські дисертації. Член редколегій ряду вітчизняних і зарубіжних стоматологічних журналів.

Модифікована методика ін'єкційної PRP-терапії у консервативному лікуванні генералізованого пародонтиту у хворих з ендотеліальною дисфункцією. (Білоклицька Г., Копчак О.)

У доповіді буде представлений пошаговий алгоритм дій лікаря-стоматолога, направлений на отримання тромбоцитарної аутоплазми для проведення ін'єкційної PRP-терапії при захворюваннях пародонту, який складається з двох етапів: лабораторного та клінічного. Визначення коефіцієнта тромбоцитарної концентрації, по виведеній нами формулі, дозволяє лікарю виявити показання, визначити оптимальний обсяг для введення збагаченої тромбоцитами аутоплазми, а також прогнозувати ефективність використання даного методу в комплексному лікуванні генералізованого пародонтиту у хворого з ендотеліальною дисфункцією.

Наталія Савичук (Україна)

д. мед. н., професор. Проректор з наукової роботи НМАПО імені П. Л. Шупика, професор кафедри стоматології дитячого віку НМАПО імені П. Л. Шупика. Президент громадської організації «Академія стоматологічного здоров'я», віце - президент «Асоціації стоматологів України», почесний член ВГО «Асоціація лікарів - пародонтологів України».

Кандида - асоційовані ураження слизової оболонки порожнини рота.

Гриби роду Candida є складовою мікробіому людини. Визначення значимості грибів роду Candida у виникненні запальних та запально - деструктивних уражень слизової оболонки порожнини рота є складним завданням, враховуючи наявність носійства у 95% населення. Ідентифікація грибів є однією із складових верифікації діагнозу, так як необхідно довести не тільки їх наявність, а також їх роль у виникненні патологічних процесів. Зв'язок біотопу порожнини рота з біотопами мигдаликів, дихальних шляхів, травного каналу та шкіри обумовлює більш широкі погляди на пошук хронічного осередку інфекції та необхідність комплексного підходу до діагностики та лікування пацієнта з кандидозом. Важливою складовою патогенезу кандидозу є кандида-асоційована алергія. Клінічний перебіг кандида-асоційованих уражень слизової оболонки порожнини рота є не завжди «впізнаваним» лікарями та може мати «клінічну маску» неспецифічних запальних процесів. Лікування кандидозу має бути спрямоване на покращення стану пацієнта, усунення надлишкового росту грибів роду Candida та відновлення мікробіоти. Протирецидивна терапія має включати низку заходів, що дозволяють скеровувати найбільш значимі ризики рецидиву – реінфікування, транзиторні імунодефіцити та інші.

Ірина Мазур (Україна)

д. мед. н., професор, професор кафедри стоматології НМАПО імені П. Л. Шупика, президент ГО «Асоціації стоматологів України» з 2016 р., член «Української асоціації остеопорозу», почесний член ВГО «Асоціація лікарів - пародонтологів України». Експерт координаційної Ради з питань стоматології Міністерства охорони здоров’я України.

Пародонтоліз - захворювання тканин пародонта з прогресуючою втратою кісткової тканини.

Прогресуюча втрата кісткової тканини альвеолярного відростка може бути зумовлена системними та генетичними захворюваннями людини. В лекції буде представлено захворювання тканин пародонта, що супроводжуються активними процесами руйнування кісткової тканини альвеолярного відростка – пародонтоліз у відповідності до класифікації М.Ф.Данилевського (1998). Представлено клінічні випадки агресивного перебігу захворювань пародонта, пов'язаних з генетичними захворюваннями. Системні захворювання в стадії декомпенсації та пов’язані з ними захворювання пародонта: особливості діагностики, лікування та профілактики.

Юлія Чумакова (Україна)

д. мед. н., професор кафедри загальної стоматології Одеського медичного інституту Міжнародного гуманітарного університету. Генеральний секретар ВГО «Асоціації лікарів -пародонтологів України», Віце - президент Асоціації лазерної стоматології України. Член European Federation of Periodontology (EFP), асоціативний директор Міжнародної організації POSEIDO, Швейцарія.

З 1997 р. до 2015 р. – зав. відділом захворювань пародонту Державної установи «Інститут стоматології НАМН України». Приватна практика – лікар - пародонтолог клініки «Медіан», м. Одеса. Автор понад 150 публікацій у наукових журналах, співавтор 5 книг, 6 Патентів України.

Сучасна концепція професійної гігієни порожнини рота у дітей і дорослих. Протокол GBT (guided biofilm therapy).

У доповіді будуть наведені сучасні уявлення про мікробну біоплівку, її структуру та етапи розвитку, порівняння складу мікробних асоціацій над’ясенної та під’ясенної біоплівки. Буде представлена інформація про роль біоплівки у розвитку карієсу зубів, пародонтиту та периімплантиту; висвітлені сучасні методи вивчення біоплівки та оцінки гігієнічного статусу порожнини рота, а також порівняльний аналіз ефективності різних методів видалення біоплівки (хімічний і механічний контроль біоплівки) шляхом професійної та індивідуальної гігієни порожнини рота. Новий протокол «Guided biofilm therapy» (EMS, Швейцарія) – це раціональне рішення впливу на біоплівку, що використовує технології Air-Flow, Perio-Flow та Piezon, що доведено численними науковими і клінічними дослідженнями.

Тетяна Петрушанко (Україна)

д. мед. н., професор, завідувач кафедри терапевтичної стоматології Вищого державного навчального закладу України «Українська медична стоматологічна академія» (м. Полтава), Віце-президент ВГО «Асоціації лікарів - пародонтологов України», голова Полтавського відділення «Асоціації лікарів - пародонтологов України», асоціативний член EFP. Автор понад 350 друкованих робіт, з них 180 наукових статей, співавтор підручників по терапевтичній стоматології, внутрішнім хворобам для студентів стоматологічного факультету, 2-х монографій, 20 навчальних посібників, програм по терапевтичній стоматології для студентів ВНЗ IV рівня акредитації. Має 34 патенти на винахід, 9 інформаційних листів. Науковий напрям – вивчення чинників ризику, механізмів розвитку, діагностики, лікування і профілактики захворювань пародонта, слизової оболонки порожнини рота.


Паління та пародонт. Тактика стоматолога.

Епідеміологічні аспекти змін пародонта у курців, патогенез та особливості клінічних проявів патологічних процесів у тканинах пародонта курців, тактика курації пацієнтів, що палять, на пародонтологічному прийомі.

Лариса Дерейко (Україна)

к. мед. н., доцент, голова Львівського осередку ВГО «Асоціація лікарів - пародонтологів України», асоціативний член EFP, лікар - консультант, пародонтолог стоматологічної клініки "Пародент" (Львів-Україна, Торонто-Канада, Фенікс-США).


Агресивний пародонтит. Зуби чи імпланти - сучасна дилема для лікарів.

Лікування пародонтиту вважається ефективним, коли вдається зупинити процес деструкції тканин пародонту та досягнути стабілізації в прогресуванні захворювання. Коригуюча терапія - це єдиний ефективний метод лікування пародонтиту, що забезпечує зменшення або повну ліквідацію пародонтальної кишені, що являється основним симптомом пародонтиту і зумовлює деструкцію тканин пародонту.

Олеся Годована (Україна)

д. мед. н., доцент кафедри терапевтичної стоматології факультету післядипломної освіти Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, член ВГО «Асоціація лікарів - пародонтологів України», асоціативний член EFP. Автор 92 наукових праць, із них навчального посібника, 2-х монографій, 5 патентів, 9 методичних рекомендацій, інформаційного листа.


Особливості хірургічного підходу в комплексному лікуванні генералізованого пародонтиту (оптимізація репаративного остеогенезу методом дослідження ex vivo).

У доповіді будуть розглянуті деякі особливості хірургічного лікування генералізованого пародонтиту, зокрема методом направленої тканинної регенерації, з використанням запатентованого підходу культивування ex vivo фібробластоподібних клітин для визначення потенційних переваг різних кістковопластичних матеріалів для кожного конкретного пацієнта. На клінічних випадках буде продемонстровано особливості досягнення найбільшої біосумісності даних матеріалів, а також представлено аналіз безпосередніх та віддалених результатів лікування.

Лариса Дахно (Україна)

Лікар стоматолог- хірург, лікар рентгенолог, засновник і керівник Стоматологічної клініки доктора Дахно і Central Laboratory diagnosis of the head, дійсний член Міжнародної медичної Sim Plant Academy, ITI, Європейської академії щелепно-лицьової радіології EADMFR. Міжнародної Медичної Simplant Academy, International Team For Implantology ITI.


Значна наукова робота відображена в десятках опублікованих наукових статтях в Україні та за кордоном, у тому числі в матеріалах міжнародних конгресів з анатомії, щелепно-лицевої хірургії, стоматологічної імплантації, остеології та радіології.


КТ- ознаки деструктивних процесів альвеолярного відростку. Диференціація з пухлинними новоутвореннями.


Андрій Копчак (Україна)

д. мед. н., професор кафедри стоматології Інституту післядипломної освіти НМУ імені О.О. Богомольця, директор Стоматологічного медичного центру НМУ імені О.О. Богомольця. Є членом «Європейської асоціації черепно-щелепно-лицевих хірургів», «Асоціації остеосинтезу», «Німецької асоціації оральних імплантологів», віце - президент Української асоціації щелепно - лицевих хірургів та хірургів стоматологів, член ВГО «Асоціація лікарів - пародонтологів України». Автор 234 наукових праць, в тому числі 20 патентів України на корисну модель, співавтор базового підручника МОЗ України по хірургічній стоматології та щелепно - лицевій хірургії, 3 навчальних посібників, 1 монографії.

Особливості корегуючих заходів при дефіциті кістки у пацієнтів з генералізованим пародонтитом. ( Копчак А., Чепурний Ю., Лисенко О., Павличук Т.)

В доповіді будуть представлені основні методики хірургічних втручань, що застосовують при дефіциті кістки у пацієнтів з генералізованим пародонтитом, в тому числі для передімплантаційної підготовки; висвітлені способи оптимізації процесів регенерації із застосуванням сучасних методик та технологій. Будуть розглянуті механізми впливу факторів росту, тромбоцитарних концентратів (PRP, PRGF), біологічно активних молекул, генетичні та молекулярні основи персоналізованого застосування технік репаративної медицини, дослідження впливу тканино - інженерних продуктів на основі мультипотентних стовбурових клітин, похідних неврального гребеня, як альтернатива кісткових аутотрансплантатів та вплив останніх на підвищення ефективності репаративної регенерації кісткової тканини.

Анатолій Гулюк (Україна)

д. мед. н., професор, завідувач кафедри хірургічної стоматології ОНМедУ імені М. І. Пірогова, науковий керівник Одеського міжобласного центру реабілітації дітей з вродженою та набутою патологією щелепно-лицьової ділянки. Є автором 187 наукових робіт, 36 авторських свідоцтв і патентів, 6 навчально-методичних посібників. Під керівництвом проф. А. Г. Гулюка захищено 12 кандидатських дисертацій за такими розділами стоматології: хірургічне лікування вроджених ущелин верхньої губи та піднебіння, травматологія щелепно-лицевої ділянки, хірургічне лікування захворювань пародонту, стоматологічна імплантація, запальні захворювання щелепно-лицевої ділянки, методи кісткової пластики при усуненні дефектів щелепних кісток різного походження.

Попередження утворення і хірургічне усунення дефектів кісткової тканини при пародонтиті та періімплантиті.

Представлені результати вивчення клініко-рентгенологічних особливостей утворення дефектів кісткової тканини у хворих на генералізований періодонтит і періімплантит. На підставі біохімічних досліджень грануляційної тканини, що заповнює дефект щелепної кістки у хворих на ГП, встановлено розвиток активного запально-дистрофічного процесу, що підтверджується достовірним збільшенням вмісту МДА, ЗПА, питомих активностей уреази і лізоциму, зростанням вмісту розчинного білка в грануляційній тканині, зниженням індексу АПІ, і є однією з можливих причин утворення дефектів кісткової тканини щелеп. Хірургічні втручання, які передбачають резекцію патологічно змінених тканин з кісткових кишень з подальшим їх заміщенням остеокондуктивними матеріалами в комплексі з іншими лікувальними заходами, сприяють зниженню інтенсивності деструкції кісткової тканини, а в ряді випадків створюють умови для регенерації тканин пародонту. Удосконалена методика усунення дефектів щелеп з використанням кісткових аутоблоків забезпечує найбільш повноцінне відновлення морфологічних особливостей кісткової тканини у хворих на генералізований пародонтит.

Валерій Неспрядько (Україна)

д. мед. н., професор, декан стоматологічного факультету з 1992 по 2015 роки, завідувач кафедри ортопедичної стоматології Національного медичного університету імені О. О. Богомольця, Заслужений діяч науки і техніки України (1999 р.), доктор медичних наук (1985 р.), професор (1987 р.). Голова спеціалізованої вченої ради НМУ імені О. О. Богомольця за спеціальністю 14.01.22 – “Стоматологія”, член правління «Асоціації стоматологів України», член редакційної колегії ряду медичних журналів, почесний член ВГО «Асоціація лікарів - пародонтологів України». Підготував 14 докторів та 48 кандидатів медичних наук. Автор понад 300 наукових праць, в тому числі 3 монографій, 4 підручників та посібників, 25 патентів на винахід та авторських свідоцтв.

Цифрові протоколи оклюзійної реабілітації ортопедичними і ортодонтичними засобами пацієнтів з генералізованим пародонтитом. (Неспрядько В., Клітинський Ю., Скрипник І.)

У доповіді буде висвітлено, що, завдяки застосуванню сучасних цифрових технологій за запропонованими авторами протоколами відкриваються нові можливості для оклюзійної реабілітації на якісно вищому рівні, який базується на запропонованому алгоритмі комплексної функціональної діагностики зубо-щелепно-лицевої ділянки і забезпечує довгострокову стабільність успішних результатів комплексного лікування пацієнтів з генералізованим пародонтитом в тому числі ортопедичними і ортодонтичними засобами. Показана ефективність комплексного міждисциплінарного підходу в лікуванні генералізованого пародонтиту з урахуванням стану функціональної динамічної оклюзії, жувальних м’язів і скроневонижньощелепних суглобів пацієнта.

Тетяна Іванова (Україна)

Сертифікований тренер Dentsply Maillefer (компанія Dentsply Sirona), керівник навчального центру "Аванто", лікар-стоматолог вищої категорії. Спеціалізація в області ендодонтичної та естетичної стоматології.


Особливості ендодонтичних захворювань і їх лікування при захворюваннях пародонту. Новітні технології для успішних рішень клінічних завдань (доповідь з демонстрацією).

У доповіді будуть представлені матеріали про поєднані ендодонтичні і пародонтологічні ураження, особливості лікування кореневих каналів в різних клінічних ситуаціях. Максимальне збереження твердих тканин, паралельне лікування внутрішньої і зовнішньої поверхні кореня, оклюзійний контроль - три кити успішного лікування ендо-періо патологій. Буде показана інновація в ендодонтії - інструментація кореневих каналів за допомогою Wave One Gold. Наведено результати лікування на прикладі трьох клінічних випадків: зовнішня цервікальна резорбція, склероз після травми, пародонтальний абсцес при пульпо-періодонтиті.


Юлія Коленко (Україна)

д. мед. н., доцент кафедри терапевтичної стоматології Національного медичного університету імені О. О. Богомольця. Член правління ВГО “«Асоціація лікарів - пародонтологів України» та ГО “Асоціації лікарів – стоматологів”, асоціативний член EFP.


Роль первинної ланки в профілактиці онкологічних захворювань слизової оболонки порожнини рота.

Впродовж останніх років спостерігається зростання кількості передракових захворювань слизової оболонки порожнини рота. Раннє виявлення ознак малігнізації дає можливість вчасно провести радикальне і органозберігаюче лікування. У зв'язку з цим прогностична оцінка чинників ризику малігнізації, своєчасне виявлення ознак малігнізації й ефективне лікування передракових захворювань СОПР є актуальною проблемою сучасної стоматології. У доповіді будуть розкриті алгоритми діагностики та лікування новоутворень порожнини рота.


Павло Леоненко (Україна)

д. мед. н., професор кафедри ортопедичної стоматології Інституту стоматології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, член ВГО «Асоціація лікарів - пародонтологів України» та ГО “Асоціації лікарів – стоматологів”.


Дентальна імплантація, протезування та фармакологічний супровід у пацієнтів на тлі генералізованого пародонтиту. (Леоненко П., Кокоєва Ю.)

На основі аналізу результатів наукових досліджень за останні п’ять років встановлені певні особливості структурно-функціонального стану зубо - щелепного апарату у хворих на генералізований пародонтит у порівнянні з пацієнтами без уражень пародонта. Доведено, що локальні зміни архітектоніки та міцності кісткової тканини, втрата щільності найбільше виражені у ділянках потенційної імплантації. Встановлено наявність розбалансування процесів ремоделювання кісткової тканини із вірогідним посиленням резорбції. Відтак доповідь присв’ячена фармакологічній корекції цих станів, а також протоколам дентальної імплантації та протезуванню на дентальних імплантатах у пацієнтів з генералізованим пародонтитом.


Іван Попович (Україна)

к. мед. н., доцент кафедри терапевтичної стоматології "Української медичної стоматологічної академії" м. Полтава. Член ВГО «Асоціація лікарів - пародонтологів України» та ГО “Асоціації лікарів – стоматологів”, асоціативний член EFP.


Комплексний підхід до реабілітації хворих на генералізований пародонтит.

Об’єктивізація стану тканин пародонта. Принципи та етапи реабілітації пацієнтів із генералізованим пародонтитом. Послідовність терапевтичних, ортопедичних та хірургічних втручань при реалізації принципів індивідуалізації та диференціації лікування пародонтологічних пацієнтів.


Галина Леоненко (Україна)

к. мед. н., доцент кафедри ортодонтії та пропедевтики ортопедичної стоматології НМУ імені О. О. Богомольця.


Ортодонтичні коригуючі заходи на етапах комплексної реабілітації пацієнтів з генералізованим пародонтитом.

Усуненню оклюзійної травми на етапах реабілітації пацієнтів з генералізованими захворюваннями пародонту приділяється значна увага. Без ортодонтичної корекції та усунення зубо - щелепних деформацій комплексне лікування та стабілізація перебігу генералізованого пародонтиту неможливі. Відтак під час доповіді будуть викладені протоколи ортодонтичного коригуючого лікування різними типами ортодонтичної апаратури.


Валерій Бургонський (Україна)

к. мед. н., доцент кафедри стоматології Інституту стоматології НМАПО імені П. Л. Шупика.


Поєднання сучасних технологій і методів традиційної народної медицини в комплексному лікуванні, профілактиці та реабілітації пародонтологічних хворих.

У доповіді будуть розглянуті сучасні заходи, спрямовані на ослаблення дії патогенних чинників в порожнині рота (лазерні технології, електричний скейлінг, водолікування). Будуть представлені традиційні способи впливу на макроорганізм хворого з метою загального оздоровлення і підвищення резистентності органів порожнини рота до патогенних чинників (аюрведа, рефлексотерапія, гурудотерапія, ароматерапія, апітерапія та ін.); погляди на раціональне збалансоване харчування; традиційні психофізичні техніки та сучасні досягнення психотерапії (медитивні техніки, аутогенне тренування, динамічні методики, музикотерапія та ін.).


ПРОГРАМА

29 березня 2018 року

08:30 - 09:45 Реєстрація учасників.

10:00 - 10:30 Урочисте відкриття.

Головуючі: Ректор НМАПО імені П.Л. Шупика, академік НАМН України, професор Ю.В. Вороненко, директор ІС НМАПО імені П.Л. Шупика, професор О.М. Дорошенко, Президент ГО «АСУ» професор І.П. Мазур, Президент ВГО «АЛПУ» професор Г.Ф. Білоклицька.

Модератори: проф. Г. Ф. Білоклицька, проф. Ю. Г. Чумакова.

10:30 - 12:30 DDS, MClinDent (Perio), доктор філософії, проф. Філіппо Граціані (Італія). Консервативне пародонтальне лікування.

12:30 - 13:30 д. мед. н., проф. Kоркуд Демірель (Туреччина). Рецесії ясен: від етіології до лікування.

13:30 - 14:00 Анас Ельхаратхі, Ала Даррат (Лівія). Поліпшення результатів зубної імплантації в естетичній зоні шляхом трансплантації м'яких тканин.

14:00 - 15:00 Запрошуємо всіх на чашку кави!

15:00 - 15:30 д. мед. н., проф. Юлія Чумакова (Україна). Сучасна концепція професійної гігієни порожнини рота у дітей і дорослих. Протокол GBT (guided biofilm therapy).

15:30 - 16:00 Лариса Дахно (Україна). КТ - ознаки деструктивних процесів альвеолярного відростку. Диференціація з пухлинними новоутвореннями.

16:00 - 16:30 д. мед. н., проф. Ірина Мазур (Україна). Пародонтоліз - захворювання тканин пародонта з прогресуючою втратою кісткової тканини.

16:30 - 17:00 д. мед. н., проф. Андрій Копчак, к. мед. н., доц. Юрій Чепурний, ас. Олександр Лисенко, Т.О. Павличук (Україна). Особливості корегуючих заходів при дефіциті кістки у пацієнтів з генералізованим пародонтитом.

17:00 - 17:30 д. мед. н., проф. Анатолій Гулюк (Україна). Усунення дефекту кісткової тканини при деструктивних формах періімплантиту.

17:30 - 18:00 Панельна дискусія.

Запрошуємо всіх на келих шампанського на честь відкриття конференції!


30 березня 2018 року

08:30 - 09:30 Реєстрація учасників.

Модератори: проф. Т.О. Петрушанко, проф. В.Ф. Куцевляк.

09:30 - 10:00 Хвилина пам’яті – 80 років з дня народження професора А.М. Політун.

10:00 - 10:30 д. мед. н., проф. Галина Білоклицька, к. мед. н., доц. Оксана Копчак (Україна). Модифікована методика ін'єкційної PRP-терапії у консервативному лікуванні генералізованого пародонтиту у хворих з ендотеліальною дисфункцією.

10:30 - 11:00 к. мед. н., доц. Лариса Дерейко (Україна). Агресивний пародонтит. Зуби чи імпланти - сучасна дилема для лікарів.

11:00 - 11:30 д. мед. н., доц. Олеся Годована (Україна). Особливості хірургічного підходу в комплексному лікуванні генералізованого пародонтиту (оптимізація репаративного остеогенезу методом дослідження ex vivo).

11:30 - 12:00 д. мед. н., проф. Наталія Савичук (Україна). Кандида-асоційовані ураження слизової оболонки порожнини рота.

12:00 - 12:30 д. мед. н., проф. Тетяна Петрушанко (Україна). Паління та пародонт. Тактика стоматолога.

12.30 - 13.00 д. мед. н., проф. Наталія Юдіна (Білорусь). Прогнозування захворювань пародонту.

13:00 - 13:30 д. мед. н., проф. Неспрядько В. П., к. мед. н., доц. Юрій Клітинський, к. мед. н., доц. Ірина Скрипник (Україна). Цифрові протоколи оклюзійної реабілітації ортопедичними і ортодонтичними засобами пацієнтів з генералізованим пародонтитом.

13:30 - 14:00 Сертифікований тренер Dentsply Maillefer Тетяна Іванова (Україна). Особливості ендодонтичних захворювань і їх лікування при захворюваннях пародонту. Новітні технології для успішних рішень клінічних завдань (доповідь з демонстрацією).

14:00 - 15:00 Запрошуємо всіх на чашку кави!

15:00 - 15:30 д. мед. н., проф. Павло Леоненко, аспірант кафедри ортопедичної стоматології ІС НМАПО імені П.Л. Шупика Юлія Кокоєва (Україна). Дентальна імплантація, протезування та фармакологічний супровід у пацієнтів на тлі генералізованого пародонтиту.

15:30 - 16:00 д. мед. н., доц. Юлія Коленко (Україна). Роль первинної ланки в профілактиці онкологічних захворювань слизової оболонки порожнини рота.

16:00 - 16:30 к. мед. н, доц. Валерій Бургонський (Україна). Поєднання сучасних технологій і методів традиційної народної медицини в комплексному лікуванні, профілактиці та реабілітації пародонтологічних хворих.

16:30 - 17:00 к. мед. н, доц. Галина Леоненко (Україна). Ортодонтичні коригуючі заходи на етапах комплексної реабілітації пацієнтів з генералізованим пародонтитом.

17:00 - 17:30 к. мед. н, доц. Іван Попович (Україна). Комплексний підхід до реабілітації хворих на генералізований пародонтит.

17:30 - 18:00 Панельна дискусія. Закриття конференції.
 • Філіппо Граціані

  Проф. Філіппо Граціані(Італія) DDS, MClinDent (Perio), доктор філософії Посади: • доцент кафедри пародонтології, університет Пізи, • почесний професор, Гонконгський університет,

 • Коркуд Демирель

  Kоркуд Демірель (Туреччина) д. мед. н., професор, працює на кафедрі пародонтології факультету стоматології Стамбульського університету, має приватну практику. Є членом Турецької спілки пародонтологів, Американської академії пародонтології, Європейської академії остеоінтеграції. Президент Європейської федерації пародонтологів (EFP) – 2010-2011 рр. Почесний професор НМАПО імені П. Л. Шупика (2018). Автор чисельних публікацій, що присвячені питанням пародонтологічного естетичного лікування, зубним імплантатам і кістковій регенерації, проблемі куріння при захворюваннях пародонту.

 • Юдіна Наталія

  д. мед. н., професор, завідуюча кафедрою загальної стоматології Білоруської медичної академії післядипломної освіти. Член міжнародної організації (IADR, FDI, EPDMA). Автор та співавтор більше 300 друкованих робіт, 6 монографій.

 • Анас Ельхаратхі

  Бакалавр за фахом стоматологія (Університет Фарос в Александрії, Єгипет), магістр за фахом терапевтична стоматологія (НМАПО імені П.Л. Шупика, Україна), лектор Університету Бенгазі і Лівійського міжнародного медичного університету, член Міжнародного конгресу імплантологів США, Американської асоціації естетичної стоматології, ВГО «Асоціація лікарів пародонтологів України».

 • Галина Білоклицька (Україна) д. мед. н., професор, Заслужений діяч науки і техніки України, завідувач кафедри терапевтичної стоматології ІС НМАПО імені П. Л. Шупика, лікар -стоматолог вищої кваліфікаційної категорії. Президент ВГО «Асоціація лікарів-пародонтологів України», член правління ГО «Асоціація стоматологів України», асоціативний член Європейської федерації пародонтологів. Автор і співавтор понад 370 наукових праць, серед яких 8 підручників і навчальних посібників, 3 авторських свідоцтва, 31 патент. Під керівництвом Г. Ф. Білоклицької захищено 17 кандидатських і 2 докторські дисертації. Член редакційних рад міжнародних (Польща, Росія) та вітчизняних стоматологічних журналів.

 • Савичук Наталія

  Наталія Савичук (Україна) д. мед. н., професор, Заслужений діяч науки і техніки України. Проректор з наукової роботи НМАПО імені П. Л. Шупика, професор кафедри стоматології дитячого віку НМАПО імені П. Л. Шупика. Президент громадської організації «Академія стоматологічного здоров'я», віце - президент ГО «Асоціація стоматологів України», почесний член ВГО «Асоціація лікарів - пародонтологів України», асоціативний член Європейської федерації пародонтологів. Автор понад 251 наукової праці, в тому числі 2 підручників, 9 навчально-методичних посібників, 18 винаходів.

 • Ірина Мазур (Україна) д. мед. н., професор, професор кафедри стоматології НМАПО імені П. Л. Шупика. Президент ГО «Асоціація стоматологів України» з 2016 р., член «Української асоціації остеопорозу», почесний член ВГО «Асоціація лікарів - пародонтологів України», асоціативний член Європейської федерації пародонтологів. Експерт координаційної Ради з питань стоматології Міністерства охорони здоров’я України. Є членом редколегій ряду фахових журналів України, Казахстану. Автор більш ніж 180 наукових публікацій, співавтор 2 монографій.

 • Чумакова Юлія

  Юлія Чумакова (Україна) д. мед. н., професор кафедри загальної стоматології Одеського медичного інституту Міжнародного гуманітарного університету. Генеральний секретар ВГО «Асоціація лікарів - пародонтологів України», віце - президент «Асоціації лазерної стоматології України». Асоціативний член Європейської федерації пародонтологів, асоціативний директор Міжнародної організації POSEIDO, Швейцарія. З 1997 р. до 2015 р. – зав. відділом захворювань пародонту ДУ «Інститут стоматології НАМН України». Приватна практика – лікар - пародонтолог клініки «Медіан», м. Одеса. Автор понад 150 публікацій у наукових журналах, співавтор 5 книг, 6 патентів України.

 • Тетяна Петрушанко (Україна) д. мед. н., професор, завідувач кафедри терапевтичної стоматології Української медичної стоматологічної академії (м. Полтава), Віце-президент ВГО «Асоціація лікарів-пародонтологів України», голова Полтавського відділення ВГО «Асоціація лікарів-пародонтологів України», асоціативний член Європейської федерації пародонтологів. Автор понад 350 друкованих праць, з них 203 наукових статей, співавтор підручників з терапевтичної стоматології, внутрішніх хвороб для студентів стоматологічного факультету, 2-х монографій, 22 навчальних посібників, стандарту підготовки магістрів по стоматології і програм з терапевтичної стоматології для студентів ВНЗ IV рівня акредитації. Має 38 патентів на винахід, 8 інформаційних листів. Науковий напрямок - вивчення факторів ризику, механізмів розвитку, діагностики, лікування і профілактики захворювань пародонта, слизової оболонки порожнини рота.

 • Дерейко Лариса

  к. мед. н., доцент, голова Львівського осередку ВГО «Асоціація лікарів - пародонтологів України», асоціативний член EFP, лікар - консультант, пародонтолог стоматологічної клініки "Пародент" (Львів-Україна, Торонто-Канада, Фенікс-США).

 • Годована Олеся

  д. мед. н., доцент кафедри терапевтичної стоматології факультету післядипломної освіти Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, член ВГО «Асоціація лікарів - пародонтологів України», асоціативний член EFP. Автор 92 наукових праць, із них навчального посібника, 2-х монографій, 5 патентів, 9 методичних рекомендацій, інформаційного листа.

 • Дахно Лариса

  Лікар стоматолог- хірург, лікар рентгенолог, засновник і керівник Стоматологічної клініки доктора Дахно і Central Laboratory diagnosis of the head, дійсний член Міжнародної медичної Sim Plant Academy, ITI, Європейської академії щелепно-лицьової радіології EADMFR.

 • д. мед. н., професор кафедри стоматології Інституту післядипломної освіти НМУ імені О.О. Богомольця, директор Стоматологічного медичного центру НМУ імені О.О. Богомольця. Є членом «Європейської асоціації черепно-щелепно-лицевих хірургів», «Асоціації остеосинтезу», «Німецької асоціації оральних імплантологів», віце - президент Української асоціації щелепно - лицевих хірургів та хірургів стоматологів, член ВГО «Асоціація лікарів - пародонтологів України». Автор 234 наукових праць, в тому числі 20 патентів України на корисну модель, співавтор базового підручника МОЗ України по хірургічній стоматології та щелепно - лицевій хірургії, 3 навчальних посібників, 1 монографії.

 • Гулюк Анатолій

  д. мед. н., професор, завідувач кафедри хірургічної стоматології ОНМедУ імені М. І. Пірогова, науковий керівник Одеського міжобласного центру реабілітації дітей з вродженою та набутою патологією щелепно-лицьової ділянки. Є автором 187 наукових робіт, 36 авторських свідоцтв і патентів, 6 навчально-методичних посібників. Під керівництвом проф. А. Г. Гулюка захищено 12 кандидатських дисертацій за такими розділами стоматології: хірургічне лікування вроджених ущелин верхньої губи та піднебіння, травматологія щелепно-лицевої ділянки, хірургічне лікування захворювань пародонту, стоматологічна імплантація, запальні захворювання щелепно-лицевої ділянки, методи кісткової пластики при усуненні дефектів щелепних кісток різного походження.

 • д. мед. н., професор, декан стоматологічного факультету з 1992 по 2015 роки, завідувач кафедри ортопедичної стоматології Національного медичного університету імені О. О. Богомольця, Заслужений діяч науки і техніки України (1999 р.), доктор медичних наук (1985 р.), професор (1987 р.). Голова спеціалізованої вченої ради НМУ імені О. О. Богомольця за спеціальністю 14.01.22 – “Стоматологія”, член правління «Асоціації стоматологів України», член редакційної колегії ряду медичних журналів, почесний член ВГО «Асоціація лікарів - пародонтологів України». Підготував 14 докторів та 48 кандидатів медичних наук. Автор понад 300 наукових праць, в тому числі 3 монографій, 4 підручників та посібників, 25 патентів на винахід та авторських свідоцтв.

 • Іванова Тетяна

  Сертифікований тренер Dentsply Maillefer (компанія Dentsply Sirona), керівник навчального центру "Аванто", лікар-стоматолог вищої категорії. Спеціалізація в області ендодонтичної та естетичної стоматології.

 • Коленко Юлія

  д. мед. н., доцент кафедри терапевтичної стоматології Національного медичного університету імені О. О. Богомольця. Член правління ВГО “«Асоціація лікарів - пародонтологів України» та ГО “Асоціації лікарів – стоматологів”, асоціативний член EFP.

 • Леоненко Павло Вікторович

  DMD, DDS, д. м. н., професор кафедри ортопедичної стоматології Інституту стоматології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, член ВГО "Асоціація лікарів - пародонтологів України" та ГО “Асоціації лікарів – стоматологів”.

 • Іван Попович (Україна) к. мед. н., доцент кафедри терапевтичної стоматології Української медичної стоматологічної академії, головний лікар стоматологічної клініки «Ефект», викладач навчального фантомного центру кафедри терапевтичної стоматології. Член ВГО «Асоціація лікарів - пародонтологів України», асоціативний член Європейської федерації пародонтологів. Автор понад 60 публікацій, 6 патентів на винахід. Пройшов стажування у Німеччині, Швейцарії, Австрії. Виступав із лекціями в Україні, Грузії, Марокко. Науковий напрямок – вивчення функціональних можливостей зубо-пародонтального комплексу у пародонтологічних хворих, удосконалення підходів до відновлення зруйнованих зубів та реабілітації зубних рядів.

 • Леоненко Галина

  к. мед. н., доцент кафедри ортодонтії та пропедевтики ортопедичної стоматології НМУ імені О. О. Богомольця.

 • Бургонський Валерій

  к. мед. н., доцент кафедри стоматології Інституту стоматології НМАПО імені П. Л. Шупика.

НМАПО & ВГО & АЛПУ
Организатор : НМАПО & ВГО & АЛПУ

НМАПО імені П. Л. Шупика ВГО «Асоціація лікарів-пародонтологів України»

  Київ, Украина

  +380506332695 (Солнцева Тетяна) , +380672505635 (Ашаренкова Ольга)

Место Проведения - улица Владимирская, 55, Киев, Украина (Национальная академия наук Украины)